logo

KN VVS Ingenjörer AB

Vi är rådgivande ingenjörer inom VVS och energiteknik.

KN VVS Ingenjörer AB har för närvarande elva anställda, samtliga med VVS-teknisk bakgrund. Vi arbetar med projektering, utredningar och besiktningar inom VVS.

KN VVS Ingenjörer AB:s policy och målsättning är att samtliga utförda uppdrag skall uppfylla kundernas krav och förväntningar på kvalitet. Detta gäller såväl handlingar och ritningar som tekniska lösningar.

KN VVS arkiv innefattar även material från Kjellmans ingenjörsbyrå. Arkivmaterial finns att finna från början av 1960-talet. 

KN VVS Ingenjörer AB
Org. nr 556631-6187
Innehar F-skattebevis

Här finns vi

VI HAR KONTOR I HELSINGBORG OCH HÄSSLEHOLM.

Helsingborg

Muskötgatan 8B
254 66 Helsingborg

Tel. 042-32 83 80

karta

Hässleholm

Väpnaregatan 17
281 50 Hässleholm

Tel. 0451-144 95 karta

 

Vi jobbar på KN VVS

Helsingborg

Jens Kjellman
042-32 83 81
jens.kjellman@knvvs.se

Ola Nilsson
042-32 83 82
ola.nilsson@knvvs.se

Joakim Karlsson
042-32 83 84
joakim.karlsson@knvvs.se

Radu Rigman
042-32 83 85
radu.rigman@knvvs.se

Mersed Krupic
042-32 83 86
mersed.krupic@knvvs.se

Greger Leo
042-32 83 83
greger.leo@knvvs.se

Hässleholm

Nils Nilsson
0730-59 40 62
nils.nilsson@knvvs.se

Mikael Börjesson
0762-66 97 97
mikael.borjesson@knvvs.se

Eva Wolfgard
0705-55 83 41
eva.wolfgard@knvvs.se

Magnus Svensson
0768-99 96 63
magnus.svensson@knvvs.se

Mikael Andersson
0706-03 69 81
mikael.andersson@knvvs.se

Björne Enbom
0705-14 13 23
bjorne.enbohm@knvvs.se

Snabbkontakt

Ring 042 32 83 80 eller skicka epost till info@knvvs.se.

Om webbplatsen

På knvvs.se används cookies för besöksstatistik via Google Analytics. Knvvs.se sparar ingen personlig information via cookies. Mer om hur Google Analytics hanterar den insamlade information hittar du på http://www.google.se

En cookie är en textfil som innehåller information från din webbläsare. Informationen som samlas in kan inte kopplas till en enskild person. Cookien lagras i din dator för att sedan hämtas av servern när du åter besöker webbplatsen.
Om du inte vill tillåta att cookies lagras på din dator kan du stänga av funktionen i din webbläsares inställningar. Mer information om hur du gör detta hittar du i din webbläsares hjälpfunktion.